Marylin ni mogla brez čudežnih injekcij, ki so delovale tudi na njeno psiho Odkrito.si

20 27.07.2023 21:30:26

Mariborčani dobre volje iz Luksemburga: Za napredovanje bo v Ljudskem vrtu vseeno treba igrati bolje

Grega Wernig
Za nogometaši Maribora je prvi polčas dvoboja z luksemburškim Differdangeem.

Varovanci Damirja Krznarja so na gostovanje odšli optimistično razpoloženi, njihova želja pa je bila, da si priigrajo čim boljše izhodišče pred povratnim srečanjem v Ljudskem vrtu.

Vijoličasti tokrat niso blesteli, a se bodo domov vseeno vrnili precej dobre volje. Dosegli so svoj cilj in rezultatsko gledano ostali še kako živi.

Differdange je sredi prvega polčasa sicer povedel, ko je vratarja Ažbeta Juga premagal Angolec Erico. Arnel Jakupović pa je v šesti minuti sodnikovega podaljška poskrbel za izenačenje. V zadnjem napadu na srečanju je zadel za 1:1, tako da bo zmagovalec dvoboja odločen čez en teden v štajerski prestolnici.

Differdange - Maribor 1:1 (1:0)
* Stadion Municipal de la Ville de Differdange, gledalcev 1900, sodniki: Jaanovits, Härsing, Roos (vsi Estonija).
* Strelca: 1:0 (Castro (25.), 1:1 Jakupović (90.).
* Differdange 03: Ruffier, D'Anzico, Brusco, Bedouret, Franzoni, Pruzzo, Ulisses (od 85. Costa), Monge, Naifi (od 85. Bei), Castro (od 74. Lamas), Trani (od 90. Comachi).
* Maribor: Jug, Milec, Watson, Šoštarič Karič, Urata, Lorber, Repas (od 74. Rafiu), Laušić (od 88. Horvat), Jakupović, Brnić, Kolar (od 46. Skuka).
* Rumeni kartoni: Monge, Pruzzo, Ulisses, Naifi; Milec.