Ustavni sodnik Jaklič trdi, da ni potreboval ...

Janšev propagandist Tomašič zlorablja Nova24TV ...

andreja-špeh Njena.si

Andreja Špeh iz MasterChefove kuhinje na Japonsko

1 16.03.2023 05:50:34

Po zmagi je trener Maribora znorel, svoje varovance je označil za ... pijane milijarderje!

Trener Maribora Damir Krznar je bil po tekmi z Bravom jezen na svoje varovance.

Čeprav je Maribor po zaslugi sijajnega prvega polčasa in treh zadetkov na koncu prišel do zmage nad Bravom, pa Damir Krznar še zdaleč ni bil zadovoljen z videnim v drugem polčasu. Takrat je Maribor zaigral povsem brezvoljno in Bravu dovolil, da se vrne med žive. Na koncu so vijoličasti zmagali s 3:2, a Damirja Krznarja ni toliko veselila zmaga, kot ga je jezil drugi polčas.

"Nimam besed, zares. Težko je karkoli reči. Najpomembnejše je, da smo osvojili tri točke. Zmagali smo na tekmi, ki je bila na trenutke zelo lahka, na koncu pa se je pretvorila v izjemno težko. Ne bom razglabljal o tem, kaj in kako, kajti precej sem jezen in bojim se, da bi iz mojih ust izletelo kaj, kar mora ostati v garderobi. V naši filozofiji nogometa in tega, kako braniš rezultat, sem fantom dal zgolj eno navodilo: Iščemo četrti gol. Zelo pomembno je, da ko kreneš v drugi polčas z mislijo, da greš doseči zadetek, ga po navadi tudi dosežeš. Ko začneš z mislijo, da narediš zgolj vse, da ga ne prejmeš, to ni v redu. Nam se v drugem polčasu ni zgodilo nič od navedenega. Niti smo napadali niti smo se branili. Oziroma smo napadali zelo slabo, branili še slabše. Zgodilo se je, da smo Bravo vrnili v življenje. In se na koncu ne borili za tri točke, temveč smo se borili, da sploh odnesemo kakšno točko iz Ljubljane. Način, na katerega smo odigrali drugi polčas, me zelo jezi. Nerad govorim o tekmi, preden jo analiziram, toda moj prvi vtis je, da smo v drugi polčas krenili kot pijani milijarderji, ki si lahko dovolijo, da porabijo kakšen milijon," je kar bruhalo iz Krznarja.

Značke: damir-krzar, maribor