femme-fatale, femme-fatale-2023 Njena.si

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

1 13.03.2023 12:25:12

Bo trener Kopra naslednji, ki bo zaradi slab(š)ih rezultatov ostal brez službe? Ivica Guberac odgovarja ...

ALESFEVZER.COM
Koprčani so minuli konec tedna doživeli nov poraz, na Bonifiki so bili z 1:0 boljši Celjani

Koprčani so po uvrstitvi v četrtfinale pokalnega tekmovanja verjeli, da so pred njimi lepši časi, a v prvenstvu se jim je znova zalomilo. Tudi na šesti spomladanski ligaški preizkušnji so ostali brez zmage, oziroma so že četrtič okusili grenkobo poraza ter se dodatno zapletli v položaj v boju za evropsko vozovnico.

Koprčani po porazu z 0:1 nejevolje niso skrivali, po tekmi so se skupaj s trenerjem tri ure zadržali v slačilnici in dejstvo je, da so si imeli marsikaj povedati. "Zaslužena zmaga Celja," je po kriznem sestanku najprej dejal Zoran Zeljković. "Zelo sem razočaran, to sem po tekmi povedal tudi fantom. Naš odnos od prve minute ni bil takšen, kot smo si želeli. Ne vem, zakaj je bilo tako, ampak tako pomembnih tekem se ne igra na tak način. Moramo se krepko zamisliti. Jaz vodim ekipo in jaz sem najbolj odgovoren za trenutno situacijo. Vso krivdo prevzemam nase," je pristavil trener Kopra. Po šesti ligaški tekmi brez zmage se kakopak stopnjujejo namigovanja o njegovi nadaljnji usodi. Ni jih bilo malo, ki so bili prepričani, da po naslednjem v nizu spodrsljajev ne bo 'preživel', vendar za zdaj ostaja v sedlu, in če vmes ne bo velikega zasuka, bo ekipo vodil tudi na četrtkovem gostovanju v Fazaneriji. "Kljub vsemu sem pozitiven. Gremo poskušat zmaga v Mursko Soboto, potem bomo videli, kako naprej," je po (ne)prespani noči dejal športni direktor Ivica Guberac.