05.09.2022 09:24:40

Kakšna tekma, kakšni goli! Vrhunci za prste oblizniti, dve mojstrovini in neverjeten preobrat Olimpije! (video)

Olimpiji tudi po osmi tekmi državnega prvenstva ostaja neporažena in brez remija.

Olimpija nadaljuje svoj zmagoviti niz, proti Domžalam je na osmi tekmi sezone prišla še do osme zmage. Tokrat je pokazala še eno kakovost, ki jo doslej še ni imela priložnosti pokazati, vrnila se je namreč iz izgubljenega položaja. Po prvem polčasu je izgubljala z 0:2, a v 15 minutah drugega polčasa prišla do preobrata, junak tekme je bil z dvema goloma Mustafa Nukić. Ljubljančani imajo zdaj na prvenstveni lestvici že devet točk pred prvim zasledovalcem Koprom.

Že uvod je bil naravnost fantastičen za Domžale in njene navijače, saj je s pravo bombo prečko zatresel Mirko Mutavčić, žoga pa se je nato odbila v gol. Goste je v vodstvo popeljal Ivan Durdov, v drugem polčasu pa so stvari na svoje mesto postavili nogometaši Olimpije, za piko na i pa je z atraktivno potezo poskrbel Rui Pedro.