Klavrn zaton Janeza Janše: Hrvat Plenković je ...

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

0 04.09.2022 10:39:23

Zadnje iz Madrida: Kaj se dogaja z Oblakom? Po poškodbi predčasno z igrišča, tu so najnovejše informacije!

Jan Oblak je tekmo z Real Sociedadom zapustil predčasno.

Madridski Atletico se je v soboto v gosteh pomeril z Real Sociedadom, dvoboj pa se je končal brez zmagovalca (1:1). To je bil prvi remi za ekipo iz Madrida, precej bolj kot rezultat pa je navijače skrbela poškodba Jana Oblaka. Slovenski reprezentant je v 76. minuti prejel močan udarec nad kolenom, slabih deset minut kasneje pa so bile bolečine prehude in je moral predčasno z zelenice.

Trener Diego Simeone ni želel tvegati, dan po tekmi pa iz Madrida prihajajo nove podrobnosti. Oblak, v katerega je nehote trčil soigralec Reinildo Mandava, je dobil močan udarec v stegensko mišico, ki je pustil za seboj močno bolečino, resnejših posledic pa naj ne bi bilo. Njegov status pred sredino tekmo v ligi prvakov, v kateri se bo Atletico doma pomeril s Portom je za zdaj vprašljiv.

Značke: oblak, atletico