Razočaranje za gledalce: Andrej Hofer ne bo ...

Prihajajo Luka 3! Dončić bo kmalu predstavil ...

ba
ba
12 26.01.2022 17:41:48

Po porazu s Poljaki se je MURA udarila s Srbi, ki gledajo v hrbet le PARTIZANU in CRVENI ZVEZDI

nsmura.si
Zasedba iz Fazanerije se je s Čukaričkim razšla brez zmagovalca.

Za nogometaši Mure je še druga prijateljska preizkušnja na osrednjem delu priprav v Beleku. Po porazu z vodilnim poljskim prvoligašem Lechom iz Poznanja so se s članom srbske elite Čukaričkim, ki je po jesenskem delu prvenstva na tretjem mestu na lestvici za Partizanom in Crveno zvezdo, razšli z izidom 1:1 (1:1). Edini gol za črno-bele je v 23. minuti dosegel Nardin Mulahusejnović, ki se je dobro znašel v gneči pred vrati po podaji iz kota.

Začetek je sicer pripadel ekipi iz Beograda, ki je bila nevarnejša. V obrambi murašev je bilo kar nekaj 'prepiha', a so se potem zbrali in vzpostavili ravnotežje. Ter tudi povedli, toda še pred odhodom na odmor so si spet privoščili nezbranost, ki so jo tekmeci unovčili. Najboljšo podobo je Mura vsekakor kazala v zadnje pol ure spopada.

Sobočani so dvoboj začeli v postavi Zalokar, Karamarko, Gorenc, Pucko, Ouro, Beganović, Kompan Breznik, Kozar, Bobičanec, Mulahusejnović in Lotrič, od 60. minute so enajsterico sestavljali Gyergyek, K. Cipot, Balažic, Karamarko, Maruško, Kous, Šturm, Horvat, T. Cipot, Kasalo in Klepač, v 70. minuti je namesto Karamarka znova vstopil Kompan Breznik.