Kourtney Kardashian ponosna na telo, ki ji je dalo...

Simon Vadnjal Revija Stop

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

1 26.01.2022 12:17:55

Olimpija zadela V POLNO?! Nova okrepitev NAVDUŠILA na debiju, takole je PRTAJIN pokopal tekmece! (video)

nkolimpija.si
Olimpija je po treh porazih na pripravljalnih tekmah vendarle prišla do zmage.

Olimpija se je v torek v Umagu pomerila s češkim klubom Slovackom in po treh zaporednih porazih na pripravljalnih tekmah končno okusila slast zmage. Slovenski prvoligaš je slavil s 3:0, junak dvoboja pa nova okrepitev zmajev, ki je v nasprotju s pričakovanji začela v udarni enajsterici. Ivan Prtajin je dosegel dva zadetka, najprej je bil uspešen v 17. minuti, nato še v 29., končnih 3:0 pa je v 66. minuti postavil Almedin Ziljkić.

"Veseli me, da sem lahko z dvema zadetkoma soigralcem pomagal do zmage. Prizadeval si bom, da bom s svojimi predstavami tudi v bodoče pomagal Olimpiji do dobrih rezultatov. Fantje so me odlično sprejeli, za kar se jim zahvaljujem," je po tekmi s češkim klubom povedal dvakratni strelec Olimpije.

Zadetke si lahko pogledate v spodnjem posnetku, in sicer pri 29:30, 40:45 in 1:28:30.

Značke: prtajin, olimpija