Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

ue
0 25.01.2022 16:44:15

Po treh porazih Olimpije ZDAJ TOLE! Zmaji so v Umagu odigrali novo tekmo in ...

Olimpija je v Umagu odigrala naslednjo pripravljalno tekmo.

Po treh porazih (Dinamo, Osijek, Haladas) so zmaji tokrat prišli do prve zmage v pripravljalnem obdobju. Boljši so bili od Slovackega, trenutno četrtouvrščenega kluba češkega prvenstva, ki so ga premagali s 3:0 (2:0).

Povedli so ob koncu 17. minute, ko so izvedli lepo kombinacijo, ki jo je s podajo Mustafi Nukiću v prazen prostor začel Almedin Ziljkić. Nukić bi lahko tudi sam streljal, a je našel še boljšo rešitev, to je bila podaja na drugo vratnico, kjer je bil povsem sam Ivan Prtajin in žogo le potisnil v prazno mrežo.

Na začetku 29. minute je bilo 2:0 za Ljubljančane. Branilec Slovačkega je zgrešil žogo pred svojim kazenskim prostorom in Prtajin se je naenkrat znašel sam pred vratarjem. Slednji je bil že blizu njega, Prtajin pa se je odlično znašel in z bliskovito reakcijo lobal vratarja, ki je lahko le še pogledal žogo na poti v mrežo.

Tretji zadetek je padel v 66. minuti, ko je po odvzeti žogi na sredini igrišča ta prišla do Nukića, slednji pa je v ogenj poslal Ziljkića. Temu je prvi strel z levico vratar Slovačkega ubranil, a se je žoga spet odbila do njega in v drugo je bil z desnico bolj natančen.

Začetna enajsterica: Banić, Pavlović, Crnomarković, Milović, Boakye, Sešlar, Pilj, Nukić, Kvesić, Ziljkić, Prtajin.