Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

16 29.08.2021 08:59:01

V pravem trenutku! Luka ZAHOVIĆ na reprezentančni zbor prihaja zelo vroč! (video)

Luka Zahović se je vpisal med strelce.

Med nogometaši, ki jih je selektor Slovenije Matjaž Kek vpoklical za pester reprezentančni september, je tudi Luka Zahović. Dolgoletni član Maribora tudi v tej sezoni nosi dres poljske ekipe Pogon Szczecin, po nekoliko strelsko sušni minuli sezoni, pa tokrat na reprezentančni zbor prihaja zelo vroč.

Zahović je bil namreč strelec v 85. minuti tekme zadel za vodstvo z 1:0 na gostovanju pri ekipi Lech Poznan, ki je trenutno vodilna ekipa poljskega prvenstva, in zdelo se je, da bo slovenski napadalec prinesel cel paket točk svoji ekipi. Ki pa je nato v 93.minuti doživela šok v obliki izenačujočega zadetka.

Kljub točki Pogon ostaja na visokem drugem mestu lestvice, za vodilnim Lechom ima tri točke zaostanka. Zahovićev zadetek si lahko ogledate v spodnjem posnetku od 3:45 naprej.