Poroka na prvi pogled: Rudi in Marjetka, ko ju ...

sveca Ekipa24.si

V hudi prometni nesreči na primorski avtocesti ...

0 22.01.2021 12:31:48

Po dopoldanskem 'koronašoku' za MARIBOR je sledil še poraz, tekla je tudi KRI! (foto)

Grega Wernig
Maribor je v Turčiji odigral prvo pripravljalno tekmo in proti srbskemu Čukaričkemu izgubil z 0:1.

Nogometaši Maribora so v Turčiji odigrali prvo pripravljalno tekmo s srbsko ekipo Čukarički. Le nekaj minut pred tekmo so iz tabora vijoličastih sporočili neprijetno novico o tem, da je bil Jasmin Handanović na zadnjem testiranju pozitiven na novi koronavirus. Ob njem bo od ekipe izoliran tudi Jasmin Mešanović, ki si z 42-letnim rezervnim vratarjem Maribora deli sobo na pripravah v turškem Beleku.

Trener Mauro Camoranesi je od prve minute na zelenico poslal enajsterico, ki so jo sestavljali Jug, Peričić, Pihler, Uskoković, Santos, Vrhovec, Repas, Kolmanič, Matko, Požeg Vancaš in Mlakar, v drugem polčasu pa so zaigrali še novinec Ignacuo Guerrico, Martinović, Obreht, Koblar, Cretu, Dervišević, Bobarić, Kotnik, Bajde in Tavares.

Mariborčani so imeli kar nekaj priložnosti za zadetek, v prvem polčasu se je na primer stresla vratnica po strelu Žana Kolmaniča, na drugi strani pa je Čukarički uspel zadeti po tem, ko je Ažbe Jug naredil prekršek za enajstmetrovko. Uspešen je bil kapetan Marko Docić, ki je dosegel edini zadetek na tekmi.