18.12.2020 08:51:41

Nova tekma, nova 'burleska'? Glejte, kako so se MARIBORČANI že v četrti minuti 'spravili' na SODNIKE!

Grega Wernig

Maribor bo pomlad dočakal na vrhu lestvice državnega prvenstva.

Štajersko-prekmurski derbi se je končal povsem po željah nogometašev Maribora, ki so slavili z 2:1. Za vijoličaste sta zadela Jan Mlakar in Rok Kronaveter, rezultat pa je v 62. minuti znižal Andrija Filipović. Mura je sicer v zadnjih minutah tekme poskušala priti do izenačenja, a so se treh točk in povečanja vodstva veselili Mariborčani.

So se pa domači vse prej kot razveselili nekaterih sodniških odločitev. Že v četrti minuti tekme so namreč z uradnega klubskega Twitter profila, na katerem v živo spremljajo tekme, uperili nekaj strupenih puščic v smer Nejca Kajtazovića: "4. minuta – nova situacija za sodniške analize: ob vračanju žoge Martinovića proti vratarju je Filipović zbil na tla Juga. A nič novega pri presoji, brez kartona, dosojen le prekršek ..."