Gorsko kolesarstvo v Mariboru: holivudarji se ...

Afera sodna stavba: kabinet Andreje Katič bo ...

Anže Logar izzval Janšo: »Pripravljen sem na ...

Skrito v raju: Je Pečnik načrtno zapeljal ...

doncic 11 Ekipa24.si

Ni videti dobro! Dončića posneli, ko je korakal ...

20 14.12.2020 08:25:00

SRAMOTA! Ko so kamere po tekmi med Olimpijo in Taborom ugasnile, se je začelo! Tu so podrobnosti ...

Jurij Kodrun
Tekma med Olimpijo in Taborom je dvignila ogromno prahu, nadvse vroče pa je bilo tudi takrat, ko so kamere že ugasnile.

Konec tedna je dvoboj med Olimpijo in Taborom dvignil ogromno prahu. V Stožicah so slavili domači nogometaši, v zaključku dvoboja pa je goste razjezila odločitev glavnega sodnika, ki je po mnenju nogometašev Tabora spregledal prekršek nad vratarjem, po katerem je sledil zadetek zmajev za končnih 2:1.

"Sramota," so kričali nekateri predstavniki Tabora s tribune v Stožicah, nogometaši na zelenici sodniku niso pustili dihati. Protestirali so vsi po vrsti, val jeze je zajel tudi gostujočo klop na čelu s trenerjem Goranom Stankovićem. "Zapustite igrišče," je bil prav tako eden od predlogov, ki ga je bilo slišati iz ust odgovorne osebe Tabora, toda dvoboj se je vendarle končal v skladu s pravili nogometne igre, a zadnji žvižg Bojana Mertika je pomenil tudi začetek tretjega polčasa.

Gostje se nikakor niso mogli in hoteli sprijazniti, da so na tak način ostali praznih rok. Glave so bile vroče, zelo vroče, izrečenega je bilo marsikaj in še več, neprimernih besed zares ni manjkalo. "Sramota, kako se obnašate. Sramota je, kako ste se obnašali vse od prve minute," je iz hodnika pred slačilnicami tekmecem odgovarjal Dino Skender, ki se je z Goranom Stankovićem v verbalni obračun zapletel tudi med medijskimi obveznostmi, toda čez čas so se strasti naposled umirile. Vsaj za silo.

VEČ O DOGAJANJU PRI OLIMPIJI IN V SLOVENSKEM NOGOMETU SI LAHKO PREBERETE V PONEDELJKOVI TISKANI IZDAJI EKIPE SN, KI JE NA VOLJO TUDI NA TRAFIKA24.SI!

Značke: olimpija, tabor, stožice