Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

5 19.08.2020 20:55:16

BRAVO, CELJE! Grofi so RAZBILI Dundalk, znan tudi NASLEDNJI NASPROTNIK! (video)

Jurij Kodrun
Celjani so uspešno prestali prvi krog kvalifikacij za ligo prvakov.

V Budimpešti so bili s 3:0 boljši od irskega prvaka Dundalka. SLovenski prvaki so povedli ob prvega polčasa po lepi podaji Mitje Lotriča, veliko napako tekmečeve obrambe pa je spretno izkoristil Luka Kerin in svojemu moštvu tlakoval pot do zmage.

Na drugi zadetek je bilo potrebno čakati do 89. minute, ko je vnovič odlično akcijo izpeljal kapetan Mitja Lotrič, ki je v kazenskem prostoru z izjemno podajo iz igre vrgel branilca in vratarja Dundalka, tako da Dariu Vizingerju ni bilo težko zadeti prazne mreže. V 94. minuti pa je delo dokončal rezervist, povratnik v celjsko moštvo, Filip Dangubić. Hrvaški napadalec se je odlično znašel v kazenskem prostoru, potem ko je Lotrič odlično izvedel prosti strel, vratar Rogers je žogo uspel zgolj odbiti, do nje pa je prvi pritekel Dangubić in jo hladnokrvno pospravil v mrežo.

V drugem krogu bodo Celjani igrali z Moldejem, Norvežane pa bodo naslednji teden gostili v Celju. Molde je bil danes s 5:0 boljši od finskega predstavnika KuPS-a.

Vse zadetke si lahko OGLEDATE TUKAJ!

Prvi krog kvalifikacij za ligo prvakov
Ararat – Omonia  0:1
Santos (94)
Molde – KuPS   5:0
Hestad (26), Eikrem (37), Omoijuanfo (69), Pedersen (91+), Knudtzon (94+)
Flora – Suduva   1:2*
Sappinen (49); Topčagić (78)
Celje – Dundalk  3:0
Kerin (43), Vizinger (89), Dangubić (95+)
Budućnost – Ludogorets   1:3
Ćuković (31); Higinio (12), Tchibota (25), Oliveira-Souza (93)
Klasvik – Slovan Bratislava  preloženo

Pari 2. kroga (25. in 26. avgusta)prvaki Cluj (Rom) – Dinamo (Hrv), Young Boys (Švi) – Klaksvik/Slovan B., Celtic (Ško) – Ferencvaroš (Mad), Suduva (Lit) – Maccabi TA (Izr), Legia (Pol) – Omonia (Cip), CELJE (SLO) – Molde (Nor), Ludogorec (Bol) – Midtjylland (Dan), Dinamo Brest (Blr) – Sarajevo (BiH), Qarabag (Aze) – Šerif (Mol), KF Tirana (Alb) – Crvena zvezda (Srb); – neprvaki AZ Alkmaar (Niz) – Viktoria (Češ), PAOK (Grč) – Bešiktaš (Tur), Lokomotiva (Hrv) – Rapid (Avt).

Santos (94)
Molde – KuPS  5:0
Flora – Suduva  1:2*
Ferencvaros – Djurgarden  2:0
Budućnost – Ludogorets  1:3
Connah's Q – Sarajevo  0:2

Pari 2. kroga (25. in 26. avgusta) – prvaki Cluj (Rom) – Dinamo (Hrv) Young Boys (Švi) – Klaksvik/Slovan B. Celtic (Ško) – Ferencvaroš (Mad) Suduva (Lit) – Maccabi TA (Izr) Legia (Pol) – Omonia (Cip) CELJE (SLO) – Molde (Nor) Ludogorec (Bol) – Midtjylland (Dan) Dinamo Brest (Blr) – Sarajevo (BiH) Qarabag (Aze) – Šerif (Mol) KF Tirana (Alb) – Crvena zvezda (Srb) – neprvaki AZ Alkmaar (Niz) – Viktoria (Češ) PAOK (Grč) – Bešiktaš (Tur) Lokomotiva (Hrv) – Rapid (Avt)