kyle-marisa-roth Odkrito.si

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

4 06.07.2020 10:47:22

NORO, kaj je TAVARES NAREDIL, ko je streljal za ZMAGOVITI GOL! Noro, ZAKAJ JE ŠLA ŽOGA NOTER!

Kapetan Maribora Marcos Tavares je v svojem slogu komentiral zlata vreden zadetek.

V igro je vstopil v 74. minuti tekme, ko je zamenjal neučinkovitega Rudija Požega Vancaša in ob prvem dotiku z glavo že zatresel okvir vrat. Tudi v naslednjih akcijah, ko je Maribor iskal zmagoviti zadetek, je bil motor napada, nato pa je v 94. minuti tekme sledil izbruh veselja, ko je zabil za 3:2 in velike tri točke. To je bil že njegov tretji zadetek po premoru zaradi koronavirusa, pred tem je v polno zadel le dvakrat.

"Zaprl sem oči in udaril žogo, ob tem pa prosil boga, naj mi pomaga. In mi je. Brez tega gola bi ostali brez naslova, Jezus mi je pomagal, en angel (se) je očitno poslal, da je žoga šla noter," je v svojem slogu komentiral Tavares. Maribor ima tudi po njegovi zaslugi še vedno štiri točke zaostanka za Olimpijo, enako število točk imajo tudi Celjani, zato se nam obeta vroč zaključek prvenstva.