Ustavni sodnik Jaklič trdi, da ni potreboval ...

Janšev propagandist Tomašič zlorablja Nova24TV ...

kyle-marisa-roth Odkrito.si

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

0 29.10.2019 10:06:41

Slovenski napadalec S TEM ZADETKOM odločil enega bolj VROČIH derbijev v EVROPI! (video)

Odločil je največjo tekmo v državnem prvenstvu.

Slovenski napadalec Blaž Kramer je pred začetkom letošnje sezone zapustil vrste nemškega prvoligaša Wolfsburga, kjer je večinoma igral za drugo ekipo tega bundesligaša. Preselil se je v Švico, kjer je podpisal pogodbo s slavnim švicarskim prvoligašem Zürichom, ki je v svoji zgodovini 12-krat osvojil švicarsko ligo in ima še 10 pokalnih lovorik.

Novo sezono je Zürich začel dokaj skromno, v nedeljo pa je bil na sporedu švicarski 'der klassiker', obračun med Zürichom in Baslom. Slednji je prišel v Zürich v vlogi izrazitega favorita, a se je pri večnem tekmecu opekel. Zürich je namreč slavil s 3:2, glavni junak dvoboja pa je bil  Blaž Kramer!

kramer2
Slovenec je obračun začel sicer na klopi, a je v igro vstopil v 31. minuti, ko je semafor kazal izid 1:1. Kramer je v 61. minuti zabil zadetek za 3:2 in tako svojemu klubu prinesel prepotrebno zmago. To je bil prvi prvenstveni zadetek za Kramerja v dresu novega kluba.

Zadetek Kramerja si lahko ogledate v priloženem videoposnetku (akcija se začne pri 4:04).