Ljubezen na desnici: med Bernardom Brščičem in ...

Kronaveter PRVIČ, Tavares VNOVIČ, dvakrat pa NOVINEC, ki je že dokazal, da bi lahko bil VELIKI NAKUP Maribora

Nogometaši Maribora.
Grega Wernig
Maribor je razgrajal pri nižjeligašu.

Nogometaši Maribora so odigrali prvo prijateljsko tekmo med pripravami na novo sezono. Nasprotnik je bil nižjeligaš iz Mozirja, vijoličasti so bili pričakovano absolutno premočni. Obračun se je končal kar z 8:0 za goste, ki so prevladovali od prve do zadnje minute. Prvi gol je zabil novinec Rok Kronaveter, kasneje so se med strelce vpisali tudi Saša Ivković, Blaž Vrhovec, neuničljivi kapetan Marcos Tavares, Nino Žugelj, Aleksander Rajčević in tudi ... Andrej Kotnik! Slednji kar dvakrat, nekdanji član Gorice je torej hitro dokazal, da bi lahko bil velika okrepitev za Štajerce.

Maribor je prijateljsko tekmo začel v naslednji postavi: Handanović, Milec, Ivković, Peričić, Viler, Vrhovec, Pihler, Hotić, Kramarič, Kronaveter, Mešanović. V drugem polčasu so igrali: Irgolič, Klinar, Rajčević, Koblar, Cretu, Dervišević, Ogrinec, Santos, Kotnik, Žugelj, Tavares.

Značke: nk-maribor, plts