Slovenka leta odpuščena: vrata ji je pokazala ...

skrito-v-raju Njena.si

Skrito v raju: Zaključek 1. sezone zaznamovale ...

Nastavite budilke: jasno je, kdaj bo Dallas igral ...

4 29.09.2018 06:03:28

BRUTALNO! Navijači Gorice UDARILI KOT ŠE NIKDAR: Vidite, kaj je SRCE in kaj je DENAR! (foto)

Tekma med Olimpijo in Gorico še vedno odmeva.

Tekma med Olimpijo in Gorico v 10. krogu Prve lige Telekom Slovenije je bila tako razburljiva, da bi težko bila bolj. Predvsem v drugem polčasu je bilo dogajanje neverjetno dramatično. Gostje iz Nove Gorice so dvakrat vodili, nakar so brez zmage ostali šele v 92. minuti, ko je zadel rezervist Jucie Lupeta. Vse lepo in prav, če navijači Gorice svoj gnev ne bi izlili na - sodnike! Znova, če smemo dodati. Ni prvič, da so po tekmi z Olimpijo v Novi Gorici prst krivde usmerili v delivce pravice.

Tokrat jih je, kot je moč sklepati po objavi na Facebook strani To je Gorica, ki jo (menda) vodijo navijači kluba in dejansko zelo temeljito in podrobno ter predvsem ažurno spremljajo dogajanje v sebi ljubem klubu, zmotila enajstmetrovka za Olimpijo. Ta je bila dosojena v 81. minuti, in sicer zato, ker je Matija Kavčič v svojem kazenskem prostoru igral z roko. Da je igral, je evidentno, seveda pa se poraja tista večna dilema: je bila igra z roko namerna? Sodnik Andrej Žnidaršič iz Kranja je ocenil, da je bilo temu tako, Rok Kronaveter je z bele točke zadel. Toda tedaj se je usul pravi plaz kritik. "Izmišljena enajstmetrovka za piko na i sodniški farsi v Stožicah. Žal že viden scenarij v Stožicah..." so zapisali na To je Gorica, ko so malce prišli k sebi in ko je bilo tekme že konec, so bili še vedno razjarjeni: "Konec tekme v Stožicah (2:2). Uroš Celcer in Andrija Filipović za veliko točko junaške Gorice proti Olimpiji in sistemu imenovanem NZS! Slovenija je danes videla kaj v nogometu pomeni srce in kaj nogometu dela denar." Če imajo prav, ali občutno pretiravajo, pa ocenite kar sami ...