Janšev propagandist Tomašič zlorablja Nova24TV ...

andreja-špeh Njena.si

Andreja Špeh iz MasterChefove kuhinje na Japonsko

8 16.09.2018 08:47:30

PRI KRŠKEM SO BESNI! Prepričani so, da prvi gol Maribora NE BI SMEL VELJATI! Tu je pojasnilo (video)

Drago Wernig - TAKA
Pri Krškem so prepričani, da so bili na tekmi z Mariborom oškodovani.

Maribor je včeraj na gostovanju v Krškem zabeležil še svojo šesto prvenstveno zmago na osmih tekmah. Vijoličasti so na stadionu Matije Gubca slavili z 2:0, zmagovalca pa so odločili v razmaku treh minut. Najprej je Maribor v 56. minuti v vodstvo popeljal Jan Mlakar, ki je izkoristil zelo lepo globinsko podajo Luke Zahovića, nato je tri minute kasneje podajo Zahovića v zadetek s strelom z glavo pretvoril še Dino Hotić.

Toda pri Krškem so prepričani, da so bili tudi oškodovani. Tako meni trener Krškega Alen Ščulac, ki je takoj po tekmi v kamere RTV-ja na opazko, da so oba zadetka Krčani dobili po protinapadih Maribora, povedal: "To me najbolj boli. Fantje so si želeli, zato so tudi šli v napad. Določene odločitve tudi tokrat niso šle v našo korist. Pri prvem zadetku Maribora je bil storjen prekršek nad Da Silvo."

Sporno akcijo pri prvem golu Maribora si lahko ogledate v priloženem videoposnetku, dogajanje se začne pri 1:10.

Značke: krsko, maribor