Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

0 16.09.2018 08:06:25

Gledali boste znova in znova in znova! Ibrahimović zabil zadetek, o katerem govori VES SVET! (video)

Zlatan Ibrahimović je specialist za doseganje mojstrskih zadetkov.

Izkušeni švedski napadalec je v svoji karieri zabil ogromno število izjemnih zadetkov, toda njegov 500. zadetek v karieri je bil vseeno nekaj posebnega. Zgodilo se je na tekmi ameriške lige MLS, kjer je Ibrakadabra s svojim LA Galaxyem gostoval pri Torontu.

Ibrahimović je s svojimi soigralci v prvem polčasu zaostajal že z 0:3, nato pa je sledil trenutek čarobnosti. Izjemni napadalec je stekel za globinsko žogo, ki mu jo je podal soigralec, nato pa storil nekaj, kar nihče ni pričakoval. Z nekakšnim kung fu udarcem je okroglo usnje pospravil v mrežo. To zmore le Zlatan Ibrahimović. Njegov gol boste gledali znova in znova in znova. Zagotavljamo.

Dodajmo še, da je LA Galaxy, ki je prvi polčas po golu Ibrahimovića izgubil z 1:3, v drugem uspel priti do izenačenja na 3:3, a je tekmo na koncu vseeno izgubil. Končni izid je bil 5:3 za Toronto.

Čudežni gol Ibrahimovića si lahko ogledate v priloženem videoposnetku.