03.12.2017 13:49:49

Ali je bila Gorica proti Mariboru GRDO oškodovana? Ali je bila to resnično čista ENAJSTMETROVKA?! (video)

Drago Wernig - TAKA

Posnetek, ki vam bo dal misliti.

Maribor je v domačem prvenstvu prišel do nove zmage in se na vrhu lestvice izenačil z Olimpija, ki pa bo tekmo 18. kroga odigrala danes. Veliki junak je bil legenda Maribora Marcos Tavares, ki je 88. minuti dosegel zmagoviti zadetek in postavil končnih 2:1. S tem je na novo spisal zgodovino, saj je zdaj s skupno 131. zadetkom v slovenski prvi ligi sam na prvem mestu večne lestvice strelcev. Za njim je Štefan Škaper, ki jih je dosegel 130.

A dan po tekmi še zmeraj precej prahu dviguje nedosojena enajstmetrovka v korist Gorice. Do spornega trenutka je prišlo v prvem polčasu in pri izidu 0:0, mnogi ljubitelji slovenskega nogometa pa so posredovanje branilca Maribora Marka Šulerja v kazenskem prostoru označili za očiten prekršek. Potezo si lahko ogledate tudi v spodnjem posnetku, in sicer od 0:36 naprej.