Gorsko kolesarstvo v Mariboru: holivudarji se ...

Afera sodna stavba: kabinet Andreje Katič bo ...

Anže Logar izzval Janšo: »Pripravljen sem na ...

Skrito v raju: Je Pečnik načrtno zapeljal ...

luka doncic dallas pm Ekipa24.si

Kar je 'pretepeni' in poškodovani Dončić ...

38 22.08.2017 22:16:53

NOROOOOOO! MARIBOOOOR! Dobrodošli nazaj v raj, takole so se rodile resnične sanje LIGE PRVAKOV!

media24.si
Mariboru je uspelo, Maribor je tretjič v zgodovini v ligi prvakov. Po treh letih se je vrnil med elito, kjer spet sanja z odprtimi očmi.

Res je. Vse je res. Vse je tako zelo res. Zadetek Mitje Vilerja v 15. minuti je bil dovolj. Bil ne dovolj za to, da je v nogometni matematiki slovenski prvak spreobrnil zaostanek 1:2, ki si ga je proti izraelskemu Hapoelu nabral na prvi tekmi. Dovolj je bil za vrnitev med elito, za vrnitev v najbolj imenitni, najbolj fantastično klubsko tekmovanje na svetu.

Real, Barcelona, Manchester City, PSG in tako naprej in tako naprej. Sanjajte, sanjajte, vse to je spet mariborska realnost, vse to je spet slovenska realnost. V Ljudskem vrtu bomo ponovno gledali najboljši nogomet na stari celini, Slovenija bo ponovno del tega super spektakla. In to več kot upravičeno, Maribor si je s predstavo to več kot zaslužil.

maribor hapoel
Martin Metelko

Začel je imenitno, začel je udarno in tudi zelo hitr zadel s sijajnim Vilerjevim strelom. Nato pa je bil pameten, bil je moder, preudaren. Predvsem pa srčen in odlično organiziran. V drugem polčasu se je zelo disciplinirano brani, ves čas grozil iz protinapadov in tako Izraelcem ni nikoli omogočil, da bi nizali priložnosti.

Najlepšo pa so imeli v 89. minuti. In to kakšno. Njihov prvi zvezdnik je sijajno streljal z glavo, žogo je marsikdo že videl v mreži, toda super veteran Jasmin Handanović je z neverjetnim, nečloveškim posredovanjem rešil. Vodstvo. Sanje. LIGO PRVAKOV!