Luka Dončić po veliki zmagi: 'Počutim se ...

Skrito v raju: Igralec na odru gol kot glista

0 02.08.2015 12:56:18

Ibraimi in Volaš zadela (skoraj) hkrati

Drago Wernig - TAKA
V sobotnem popoldnevu je bila dejavna tudi mariborska B-ekipa.

Mariborčani so svojim navijačem pripravili prijeten zgodnji sobotni večer. Tako zaradi prepričljive zmage nad Krčani, kot tudi podobe, ki so jo pokazali varovanci trenerja Anteja Šimundže. Ozračje pod Kalvarijo je bilo nadvse prijetno, v vijoličasti zasedbi pa seveda tudi tokrat ni bilo Daliborja Volaša in Aleša Mejača. In tako bo tudi v prihodnje. "V slačilnici prve ekipe ju ne bo več, oba si lahko poiščeta nove delodajalce. Volaš lahko odide ob odškodnini, Mejač brez nje," je jasen športni direktor Zlatko Zahović.

Do razpleta bosta oba še naprej v ekipi B, ki je bila prav tako kot udarna zasedba dejavna tudi v sobotnem popoldnevu. Marko Lešnik in njegovi fantje so se odpravili v Prekmurje. V Lipi so v prijateljski preizkušnji merili moči z Odranci, z aktualnimi prvaki 3. SNL - vzhod so se razšli z izidom 1:1 (0:0). Gostitelji so v 71. minuti povedli z golom Žuglja, šest minut zatem pa so vijoličasti izenačili, mrežo je zatresel Volaš. Kot zanimivost dodajmo, da je v polno zadel skoraj istočasno, kot v Ljudskem vrtu Ibraimi za vodstvo prvakov s 3:0. Primorski napadalec je igral v drugem polčasu, Aleš Mejač je bil na igrišču v prvem delu.