Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Olimpija nadigrala Sturm (video)

Drago Wernig - TAKA
Nogometaši Olimpije so v turškem Beleku odigrali prvo od dveh predvidenih prijateljskih tekem.

Nasproti jim je stala kombinirana ekipa graškega Sturma, saj bo avstrijski prvoligaš ob 19. uri začel še prijateljski dvoboj s Steauo.

Dvoboj je pripadel zeleno-belim, ki so slavili s 3:0. Ljubljančane je v 24. minuti v vodstvo popeljal Andraž Šporn, ki so ga Gradčani pozimi skušali zvabiti v svoje vrste. Napadalec je po odlični akciji sam prišel pred vratarja Pliquetta in ga rutinirano premagal.

Vodstvo je na začetku drugega polčasa podvojil Nemanja Mitrović, ki je bil po strelu s kota najvišji v kazenskem prostoru in je žogo z glavo zabil v tekmečevo mrežo.

v 73. minuti pa je končni rezultat 3:0 postavil Aleksandar Rodić, ki je izkoristil nesebično podajo Šporarja in brez težav zadel nebranjeni del nasprotnikovega gola.