Ekipa
© 2025 Salomon d.o.o. Vse pravice pridržane
vg
vg
07. 11. 2025 · 08:53
09:08
Deli članek:

Brez zavor: Kar delajo Hrvati Sanchezu in Rijeki po debaklu, je brutalno

Profimedia

Rijeka je na gostovanju v 3. krogu konferenčne lige doživela hud udarec.

Celjski nogometaši so hit letošnje sezone konferenčne lige, naši južni sosedi pa si lahko samo želijo, da bi imeli takšnega predstavnika v tem evropskem tekmovanju.

Rijeka, ki jo s klopi vodi nekdanji trener Olimpije Victor Sanchez, je v četrtek doživela boleč udarec, na tekmi tretjega kroga ligaškega dela je na Gibraltarju zgolj remizirala s tamkajšnjim malčkom Lincolnom (1:1).

Navijači kluba so razočarani, Rijeka ima po treh krogih štiri točke in se nahaja na sredini lestvice konferenčne lige, močno pa boli, da je oddala točke tam, kjer jih ne bi smela.

Razočarani navijači se niso nič držali nazaj, svoj klub pa zasuli s komentarji in žaljivkami. "To je več kot le sramota. Sploh en vem, kako smo lahko vodili večino tekme. Namesto, da bi vam bil katastrofalen prvi polčas, ki se je končal s precej sreče, v opozorilo, ste drugi polčas odigrali še slabše. Res je prava umetnost odigrati slabše kot v prvem polčasu," je bil oster eden od navijačev, drugi pa je dodal: "Brez volje, brez želje in ideje. Ekipa z Gibraltarja vas je nadigrala v vseh pogledih. Ne želim slišati izgovora, da danes vsi igrajo nogomet in da ste igrali na umetni travi. Pohvale si zaslužijo le navijači. Upam, da ste vsaj malo ostali na Gibraltarju in da ste si ga ogledali, če že niste imeli nič od tekme."

"Zdi se, kot da nekdo sili naše klube, da igrajo v Evropi. Hajduk je edini pameten, da ostane brez Evrope, posledično se ne rabi mučiti niti on niti navijači," pa je številne nasmejal eden od uporabnikov družabnih omrežij.

Ob vsem tem se poraja vprašanje, kako dolgo bodo vodilni možje še vztrajali s Špancem. Rijeka daleč od tega, da bi navduševala na zelenici, v hrvaški ligi je šele na sedmem mestu in s kar 12 točkami za vodilnim Hajdukom, vse bolj pa je očitno, da tudi v Evropi ne bo pustila kakšnega odmevnega pečata.

Za nameček jo čez dober mesec dni v konferenčni ligi čaka obračun s Celjem.