24.12.2023 09:30:12

Brutalno! Jürgen Klopp padel na svojega varovanca, po tekmi pa razkril grozljive posledice padca! (video)

Na Anfieldu sta se Liverpool in Arsenal razšla brez zmagovalca.

Derbi 18. kroga angleške nogometne lige se je končal brez zmagovalca, z izidom 1:1. Gosti so že v 4. minuti prišli do vodstva, ko je z glavo zadel Gabriel Magalhaes, v 29. minuti je izenačil Mohamed Salah. Zaradi razdelitve točk na derbiju se lestvica na vrhu ni spremenila, Arsenal ima še vedno točko prednosti pred Liverpoolom in Aston Villo.

Že v prvem polčasu zanimive tekme na Anfieldu pa je prišlo do nenavadnega prizora in, kot se je izkazalo po tekmi, do hude poškodbe. V žaru borbe za žogo se je zvezdnik Arsenala Bukayo Saka zaletel v Kostasa Cimikasa, ta pa se je nato zaletel še v svojega trenerja Jürgena Kloppa, ki je padel na svojega varovanca.

Kot je nemški trener razkril po koncu tekme, si je Cimikas ob padcu zlomil ključnico. "Z veseljem bi mu dal svojo ključnico, da bi bil znova zdrav. Ni lepo, ko se nekaj takšnega zgodi pred tabo in si v to celo vključen. Niti nisem prepričan, kaj se je sploh zgodilo, če sem morda padel nanj," je povedal Klopp.