Mesarsko klanje v SLS: kako je Petru Gregorčiču ...

Po mesecih govoric uradno: Siddharto zapušča ...

Oglasil se je Jan Oblak in poslal sporočilo, ob ...

0 30.10.2023 11:06:43

Legendarni nogometaš se je zgrudil na zelenici! Prizor pretresa, po najnovejših informacijah je ... (video)

Novi pretresljivi prizori z nogometnih zelenic.

Minuli konec tedna smo bili priča še enemu pretresljivemu dogodku z nogometnih zelenic. Med tekmo nizozemske lige med AZ Alkmaarjem in ekipo NEC se je namreč zgrudil legendarni nizozemski nogometaš Bas Dost. Dost, ki je v 11. minuti dosegel gol, v 31. pa prispeval še asistenco za vodstvo svoje ekipe z 2:0, se je zgrudil v 90. minuti tekme. Nekaj trenutkov po tem, ko je padel na zelenico, so nogometaši še nadaljevali z igro, a hitro so videli, da gre za resno situacijo in ga začeli oživljati.

Le nekaj ur po pretresljivem dogodku se je 34-letni nogometaš oglasil iz bolnišnice in sporočil, da se počuti dobro. Na podrobnejše preiskave o tem, zakaj se je Dost sploh zgrudil, pa bo potrebno počakati še nekaj časa.

dost

Napadalec, ki je v svoji karieri igral za Heracles, Heerenveen, Wolfsburg, Sporting, Eintracht, Club Brugge in Utrecht, je v svoji karieri nastopil na 531 tekmah v vseh tekmovanjih dosegel pa kar 266 golov.

Značke: bas-dost, az-alkmaar