Vrtoglavi zaslužki hrvaških pop kraljic

jan oblak Ekipa24.si

Oglasil se je Jan Oblak in poslal sporočilo, ob ...

0 29.10.2023 09:30:17

Kako lahko?! Noro, kakšen je bil Ancelotti po zmagovitem zadetku Reala, to morate videti! (video)

Neverjetno, kako zelo miren je bil trener Reala po zmagovitem zadetku svoje ekipe.

Barcelona je morala v soboto na domačem terenu priznati premoč večnemu tekmecu Realu, mož obračuna pa je bil Jude Bellingham, ki je v 68. minuti najprej izenačil na 1:1, v 92. minuti pa je dosegel še svoj drugi zadetek na tekmi in postavil končnih 2:1.

Nogometaši Reala so si dali duška, navijači so skakali do stropa, trener kraljevega kluba pa ... No, sloviti Italijan Carlo Ancelotti je ostal povsem miren, celo miril člana svoje ekipe, ki je v navalu veselja pritekel do njega, prizor pa je nemudoma zaokrožil na družabnih omrežjih.

Če se vam posnetek spodaj ne prikaže, potem si ga lahko ogledate tudi na TEJ POVEZAVI.

Značke: ancelotti, real