Večer za Mileno - Rade Šerbedžija razkril njeno...

jan oblak Ekipa24.si

Oglasil se je Jan Oblak in poslal sporočilo, ob ...

1 28.10.2023 17:25:59

Česa takega pa še ne! Osmica Bayerna in tale gol s sredine Harryja Kanea, ki je dosegel kar … (video)

Münchenski Bayern se je znesel nad Darmstadtom.

Kakšna tekma na Allianz Areni! Res ni kazalo, da se bo končalo z 8:0 za Bavarce, ko je Joshua Kimmich že v 4. minuti prejel rdeči karton, toda v nadaljevanju prvega polčasa sta morala pod predčasno prho kar dva gostujoča nogometaša, kar je Bayern v drugem polčasu izkoristil. In to kako!

Od 51. minute, ko se je med strelce prvič vpisal Harry Kane, je nemški prvak zabil kar osem golov. Kane tri, Leroy Sane in Jamal Musiala po dva, v polno je meril tudi Thomas Müller. No, za vrhunec popoldneva je poskrbel kdo drug kot Kane, ki je v 69. minuti tekme zadel iz svoje polovice. Posnetek zadetka sezone v nemški bundesligi pa spodaj.

Značke: bayern, harry-kane