golob navijaci Reporter.si

Takšen je Golob brez ljubimkanja in razkazovanja ...

tadej pogacar Ekipa24.si

Super heroj, super človek! Tadej Pogačar z ...

\"V mojem srcu ima posebno mesto, saj gre za eno meni najljubših stvaritev Revija Stop

Znani obrazi o najljubših poletnih melodijah

jan oblak Ekipa24.si

Oglasil se je Jan Oblak in poslal sporočilo, ob ...

1 28.10.2023 20:22:06

Šeškov Leipzig razbil Köln, Šeško pa takole vrgel rokavico svojemu trenerju! (video)

Leipzig je premagal Köln s 6:0, med strelce se je vpisal tudi rezervist Benjamin Šeško.

Po tem, ko je na klopi presedel celotno tekmo z Darmstadtom, ki ga je Bayern danes povozil z 8:0, proti Crveni zvezdi pa med tednom v ligi prvakov dobil pičlih devet minut, se je moral Benjamin Šeško tudi na današnji tekmi s Kölnom zadovoljiti z drobtinicami. Čeprav – ali pa zato, ker – so njegov konkurent v napadu Louis Openda z dvema ter Timo Werner in David Raum s po enim zadetkom že v prvem polčasu opravili večino dela v lovu na nove tri točke, je slovenski reprezentant v igro vstopil šele v 75. minuti tekme.

Vendar imel je dovolj časa, da je svojemu trenerju Marcu Roseju vrgel rokavico. V 88. minuti je bil najspretnejši pri fliperju v kazenskem prostoru in zadel za 5:0. Njegov zadetek si oglejte spodaj.

Gotovo bi si tako Beni kot selektor Matjaž Kek želela, da bi pred (za)ključim novembrskim ciklom kvalifikacij za Euro dobival več priložnosti za igro. Vprašanje je, zakaj je ne. Morda pa si je s tem zadetkom, ki bi mu v 90. minuti skoraj dodal še enega, 'kupil' več minut za dokazovanje.

Značke: leipzig, šeško