Skrivnost drugega polčasa: vlada Roberta Goloba s...

Skrivnostna Lorella Flego se je poročila

stojanovic ronaldo slovenija portugalska Ekipa24.si

Padajo rekordi! Česa takšnega še ne, na liniji ...

0 27.09.2023 11:45:35

Penal, ki je obkrožil svet! Icardijev poskus norčevanja iz nasprotne obrambe se je končal slabo! (video)

Akcija z napako, ki sta jo uprizorila člana Galatasarayja, je zažgala nogometni svet.

Nevsakdanji poskus izvajanja enajstmetrovke se Galatasarayju ni izšel po načrtu. Zgodilo se je v torek, in sicr na zaostali tekmi 3. kroga turške lige. Galatasaray je v imel v 37. minuto na voljo najstrožjo kazen, izvajal pa jo je Kerem Akturkoglu. Če temu sploh lahko tako rečemo.

Turški napadalec je žogo brcnil rahlo naprej, šlo pa je za uigrano akcijo, saj naj bi jo soigralec Mauro Icardi potisnil v gol. Argentinec je res prišel do strela, a je to izvedel tako slabo, da je žoga končala zunaj igrišča ob desni vratarjevi vratnici.

Akturkogluju so tako v statistiko vpisalo zgrešeno enajstmetrovko, Icardi pa je ostal brez gola. Sta se pa navijačem za to napako odkupila le nekaj minut kasneje, ko sta iz igre res dosegla zadetek. Icardi je po podaji Akturkogluja zabil za 1:0, to pa je bil tudi končni izid tekme, po kateri je Galatasaray ostal na vrhu turške elitne lige.

Če se vam posnetek spodaj ne prikaže, potem si ga lahko ogledate tudi na TEJ POVEZAVI.

Značke: icardi, mauro, galatasaray