24.04.2023 13:49:39

Nore scene! Navijači Napolija sledili klubskemu avtobusu sredi noči, tega niste pričakovali! (video)

Ko vse kaže, se bodo navijači Napolija prvič po letu 1990 lahko veselili naslova italijanskega prvaka.

Derbi 31. kroga italijanske lige sta odigrala Juventus in Napoli (0:1). Po vrnitvi 15 točk je bil tretjeuvrščeni Juventus statistično v podrejenem položaju, a vseeno prvi zadel. V 83. minuti je gol prispeval Angel di Maria, vendar so ga sodniki po pregledu posnetka razveljavili zaradi predhodnega prekrška.

So pa Neapeljčani zmagoviti gol dosegli v 93. minuti, dosegel ga je Giacomo Raspadori, ki je le nekaj minut pred tem vstopil v igro. Napoli tako še izraziteje vodi in ima sedem krogov pred koncem 17 točk prednosti pred Laziem in 19 pred Juventusom.

To pomeni, da bi si Napoli naslov lahko zagotovil že na naslednji tekmi, ki bo na sporedu v soboto, veselje po zmagi v Torinu je bilo nepopisno. Ob vrnitvi v Neapelj so nogometaše pričakali številni navijači, ves čas pa je za avtobusom vozilo več deset motornih vozil, ki so želeli videti svoje junake. Evforija v Neapalju je doživela vrhunec, to so prizori, ki jih v Neaplju niso videli že lep čas.