Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Rudi tudi v zunanjem svetu vse bolj priljubljen

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

9 09.02.2023 07:18:58

Kakšen šok za Messija! Njegov PSG že dolgo ni doživel takšne zaušnice (video)

Francoski nogometni velikan PSG se je v domačem pokalnem tekmovanju poslovil že v osmini finala.

Za Parižane, ki jih je sinoči z 2:1 ugnal Marseille, je to že drugo hitro slovo v pokalnem tekmovanju v nizu, saj tudi v prejšnji sezoni niso prišli do četrtfinala. Za zvezdniški PSG je bil usoden gol Ukrajinca Ruslana Malinovskega v drugem polčasu. Zmaga z 2:1 je bila za Marseille prva po 12 letih na domačem terenu proti velikim tekmecem iz Pariza in šele druga na zadnjih 27 medsebojnih obračunih.

Alexis Sanchez je domače popeljal v vodstvo ob koncu prvega dela z bele točke, izenačil pa je Sergio Ramos.

Marseille bo po odmevni zmagi prevzel vlogo favorita za zmago v pokalu, kjer bo lovil 11. lovoriko, a šele prvo po letu 1989.

V prejšnji sezoni je Parižane na pokalni poti prav tako v osmini finala ustavila zasedba iz Nice.

Značke: nogomet, francija, pokal