Slovenska zvezdnica z ostro kritiko smučarske ...

jankovic hokej Ekipa24.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

11 05.02.2023 09:54:33

Oblakov soigralec dosegel gol, medtem ko je bil na klopi?! Glejte to norost na tekmi Atletica! (video)

Jan Oblak je z Atleticom prišel le do točke na tekmi z Getafejem.

Nogometaši madridskega Atletica so v tekmi 20. kroga španske lige igrali neodločeno 1:1 z Getafejem. Atletico, pri katerem je Jan Oblak branil celo tekmo, je imel priložnosti, da se približa vrhu lestvice. A je to naredil le delno, saj je namesto načrtovanih treh točk proti predzadnji ekipi dobil le eno.

Edini gol Madridčanov je dosegel Angel Correa, sodniki so za potrditev zadetka v 60. minuti potrebovali pomoč Vara, ki je pokazal, da v akciji ni bilo prepovedanega položaja. Zanimivo pa je to, da je Correo v trenutku, ko je bil njegov najprej razveljavljen, Simeone zamenjal. Medtem, ko je nogometaš že sedel na klopi za rezervne igralce, pa je Var sporočil svojo odločitev in Correa se je na klopi za rezerve vpisal med strelce.

A Atletico ni zdržal do konca brez prejetega gola. V 83. minuti je Saul Niguez posredoval z roko po strelu Borje Mayorala. Enajstmetrovko je v dvoboju z Oblakom v zadetek spremenil Enes Unal.

Značke: atletico, correa