Vrtoglavi zaslužki hrvaških pop kraljic

jan oblak Ekipa24.si

Oglasil se je Jan Oblak in poslal sporočilo, ob ...

0 18.03.2022 06:49:16

BIZARNO! Angleški navijač se je med tekmo premierlige ZA VRAT privezal na gol, razlog pa ... (video)

Bizaren dogodek na tekmi angleške premier lige.

Nogometaši Evertona so na zaostali tekmi angleškega prvenstva v četrtek premagali Newcastle z 1:0. Živčno tekmo, pomembno v boju za obstanek, je odločil Alex Iwobi v deveti minuti kar 17-minutnega sodnikovega dodatka. Ekipa iz Liverpoola je do zmage prišla z igralcem manj, saj je sodnik v 83. minuti izključil Brazilca Allana.

Razlog za precejšen sodniški dodatek je bil predvsem navijač, ki je na zelenico pritekel na začetku drugega polčasa. Kamere ga sprva niso pokazale, po nekaj minutah pa se je režiser prenosa vendarle vdal v usodo in pokazal, kaj se dogaja. Neznanec se je s plastično vrvjo okoli vratu privezal za gol, varnostniki in osebje pa ga nikakor niso mogli rešiti. Najprej so poskušali z nožem, nato še z velikimi kleščami za železo, na koncu so po poročanju angleških medijev vrv kar prežagali.

Sicer je šlo za protest proti uporabi fosilnih goriv, ki onesnažujejo okolje, odgovornost za ta nenavaden protest pa je prevzela aktivistična skupina Just Stop Oil.

Značke: everton, anglija