Zdaj vemo: Janša je lagal, Snežič je financer SDS

golob navijaci Reporter.si

Takšen je Golob brez ljubimkanja in razkazovanja ...

tadej pogacar Ekipa24.si

Super heroj, super človek! Tadej Pogačar z ...

\"V mojem srcu ima posebno mesto, saj gre za eno meni najljubših stvaritev Revija Stop

Znani obrazi o najljubših poletnih melodijah

jan oblak Ekipa24.si

Oglasil se je Jan Oblak in poslal sporočilo, ob ...

hu
hu
0 18.03.2022 06:30:46

KOPITAAAR! Slovenski as z NORIM ZADETKOM načel mrežo tekmeca! Kakšen gol!!! (video)

Hokejisti Los Anglesa so v severnoameriški ligi NHL ponoči premagali San Jose s 3:0, nov gol pa je dosegel tudi slovenski zvezdnik Anže Kopitar, ki je v 27. minuti s strelom iz zapestja z desne strani poskrbel za prvi zadetek na tekmi.

Za končnih 3:0 sta poskrbela Phillip Danault v 37. in Adrian Kempe v 58. minuti. Vratar Cal Petersen je za kralje zbral 29 obramb in tretjič v sezoni na tekmi ni prejel gola.

Nepričakovan poraz je v Torontu doživela Carolina in zamudila priložnost, da prevzame prvo mesto na vzhodu. Kanadčani so bili boljši s 3:2.

Na prvem mestu ostaja Florida, ki je prav tako izgubila. V Meki igralništva Las Vegasu so bili kar s 5:3 boljši tamkajšnji vitezi, za katere je dvakrat zadel hokejist iz ruskega Čeljabinska Jevgenij Dadonov.

Z zmago je Los Angeles utrdil četrto mesto v zahodni konferenci, po prostem večeru pa Kopitar in druščina odhajajo v Nevado k razpoloženim Las Vegas Knights.

Značke: hokej, nhl