Barron Trump - Za to je zaslužna slovenska kri!

1714382871-006-cel-oli-240428-lv-1714382855842 Ekipa24.si

Celjani mislijo resno! Snubili Modrića in ...

0 21.01.2022 08:40:12

ŠKANDALOZNO! Navijači ogorčeni, noro, kaj je naredil sodnik zvezdniku REALA!!! (video)

Real Madrid je s precej težavami napredoval v španskem pokalu.

Četrtek je bil v Španiji tudi dan za pokalna obračuna, če je Barcelona po podaljšku morala priznati premoč v osmini finala Athleticu iz Bilbaa (2:3), pa je bil njen največji rival malce bolj uspešen.

Real je po podaljšku ugnal nogometaše Elcheja (2:1), ogromno prahu pa je dvignila sodniška napaka. V drugem polčasu je sodnik videl prekršek Tonija Kroosa nad članom Elcheja, a sploh ni prišlo do kontakta. Še več, Nemca je kaznoval z rumenim kartonom za prekršek, ki ga sploh ni bilo, navijačem madridskega velikana pa je pošteno prekipelo.

Na koncu jih je zagotovo pomirila zmaga Reala, ki je z desetimi možmi pripravil velik preobrat. Po vodstvu Elcheja v 103. minuti so gostje strnili vrste, pet minut kasneje prek Isca izenačili na 1:1, Eden Hazard pa je z zadnjim zadetkom na tekmi in za končnih 2:1 postal veliki junak obračuna.

Značke: real, kroos