Ansambel Igor in zlati zvoki Revija Stop

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

0 24.10.2021 15:19:16

Atalanta v sodniškem dodatku ostala brez zmage, Iličić v vratnico

Nedeljski spored 9. kroga italijanske nogometne lige sta odprla Atalanta Josipa Iličića in Udinese. Tekma se je končala z 1:1.

Ekipa iz Bergama, ki je posebej v obrambi precej zdesetkana (zaradi poškodb so manjkali Rafael Toloi, Berat Djimsiti, Matteo Pessina, Robin Gosens in Hans Hateboer), je povedla v 56. minuti, ko je zadel Ruslan Malinovskij, osem minut zatem pa je Josip Iličić, ki je v prvem polčasu zadel vratnico, zapustil igro, zamenjal ga je Aleksej Mirančuk.
Ko je že kazalo, da bo domača zasedba slavila minimalno zmago, pa je v četrti minuti dodatka Videmčanom točko zagotovil Beto, ki je poleti prišel k Udineseju. Portugalec je zadel z glavo po podaji iz kota.
V soboto so nogometaši Salernitane gostili Empoli in izgubili z 2:4, Venezia na gostovanju pri Sassuolu izgubila z 1:3, Milan pa je zmagal v Bologni s 4:2. Že v petek je Torino premagal Genoo s 3:2, Sampdoria pa Spezio z 2:1.

Značke: nogomet, italija