Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

Mojster Jure o vzgoji otrok: V življenju se bodo ...

sekulic slovenija af Ekipa24.si

Tole je očitno menjava za Mika Tobeyja! Američan...

1 22.10.2021 11:03:40

Seksisti v hrvaški prestolnici?! Kar so sodnici po porazu naredili pri DINAMU, odmeva povsod! (foto)

Dinamo je klonil pred dunajskim Rapidom.

V skupini H je dunajski Rapid brez poškodovanega Dejana Petroviča gostil zagrebški Dinamo in se veselil prve zmage. Po hitrem vodstvu Avstrijcev že v 9. minuti tekme je nato v 24. minuti izenačil Mislav Oršić. Za Za končni izid 2:1 že v 34. minuti z zmagovitim zadetkom poskrbel Maximilian Hofmann in Avstrijcem priigral pomembno zmago.

V Zagrebu pa se očitno niso mogli sprijazniti z delom ukrajinske sodnike Katerine Mozul. Prepričani so, da je prehitro odpiskala konec tekme, prav tako niso bili zadovoljni z njenim sojenjem v zadnjih minutah tekme, zato so ob koncu tekme na uradnem Facebook profilu objavili le njeno fotografijo. Mnogi uporabniki družbenih omrežij so zapisali, da gre za seksizem in se spraševali, če bi si kaj podobnega privoščili, če bi šlo za sodnika moškega spola.

FCRzm7qWUEUp3OH

Očitno pa so pri Dinamu skoraj edini, ki so menili, da je sodnica kriva za poraz, Zagrebčani so se namreč na Dunaju predstavili v sila bledi podobi.

Značke: dinamo, liga-europa