Konflikt interesov? Nov zakon po željah glavnega ...

masterchef, 10 Njena.si

Teden dni premora za MasterChef Slovenija

1 20.10.2021 12:40:53

To odmeva! Ste videli, kaj je Diego SIMEONE naredil Jürgenu KLOPPU po tekmi?! Nemec ni mogel verjeti ... (video)

Zanimiv prizor po koncu tekme Atletico - Liverpool.

Tekma med Atleticom in Liverpoolom v Madridu je bila vroča in zanimiva v mnogih pogledih. Od tega, da je Liverpool zelo hitro povedel z 2:0. Sledilo je hitro izenačenje po dveh zadetkih Antoineja Griezmanna. Na začetku drugega polčasa je bil francoski zvezdnik izključen, Liverpool pa je izenačil po uspešni enajstmetrovki Mohameda Salaha v zadnjih minutah tekme. Ko je sodnik zapiskal konec tekme in ko je trener Liverpoola Jürgen Klopp želel stisniti roko Diegu Simeoneju, je vročekrvni trener Atletica že stekel v slačilnico.

Mnogi so to gesto trenerja Jana Oblaka označili za nešportno, ta pa je po koncu pojasnil, zakaj ni segel v roko trenerskemu kolegu. "Večkrat ne pozdravim nasprotnega trenerja po tekmi, ker mi to ni všeč. Ne kot zmagovalcu ne kot poražencu. A ko ga bom videl po tekmi, da bom brez težav pozdravil," je pojasnil Simeone.