Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

1 20.09.2021 08:16:04

KAAAJ?! Messi predčasno iz igre, to je reakcija, ki je ŠOKIRALA VSE! Trenerju ni bilo jasno prav nič (video)

Lionel Messi ni najbolje sprejel dejstva, da je moral z igrišča predčasno.

Razvpiti PSG nadaljuje zmagoviti niz na domačem nogometnem prizorišču. Na osrednji tekmi šestega kroga francoskega prvenstva je na Parku princev na kolena položil Lyon, zmagoviti gol za končnih 2:1 pa je v izdihljajih tekme dosegel Argentinec Mauro Icardi.

Južnoameričan je odločilni gol dosegel v tretji minuti sodnikovega podaljška po podaji Kyliana Mbappeja. Gosti iz Lyona so sicer povedli v 54. minuti, ko je zadel Brazilec Lucas Paqueta, dvanajst minut kasneje pa je izenačil njegov zvezdniški rojak v pariških vrstah Neymar.

Lionel Messi je dvoboj začel v začetni enajsterici, tekmo pa zapustil v 75. minuti obračuna. Takrat ga je na klop poklical Mauricio Pochettino, rojaku pa ni bilo prav nič prav, da ga je poklical na klop. Reakcija razočaranja je obkrožila svet, številne pa je zmotilo, da Messi svojemu trenerju ni želel podati roke.

Zasedba iz francoske prestolnice je sicer na šestih tekmah zbrala maksimalnih 18 točk in ima pet točk več od drugouvrščenega Marseilla.