Sum konflikta interesov na ministrstvu: nov zakon ...

rudi-mlakar Njena.si

Rudi tudi v zunanjem svetu vse bolj priljubljen

11 20.09.2021 05:56:57

SVINJA PRODANA!! V Mariboru NAVIJAŠKI REVOLT! Napadli SVOJEGA, on pa PROVOCIRAL, naj ...

Andrej Kotnik je v Mariboru postal persona non grata.

Maribor se je včeraj v Ljudskem vrtu pomeril z Muro in doživel nov boleč udarec. Klub iz Murske Sobote je slavil z 2:1, čeprav je le nekaj dni poprej odigral težko tekmo v Evropi. Maribor je plačal davek pestremu dogajanju v upravi kluba, svoje je prispevala še izključitev Nemanje Mitrovića ob začetku drugega polčasa. Simon Rožman je svojo ekipo k zmagi želel usmeriti tudi tako, da je v igro v 73. minuti poslal Andreja Kotnika. Toda to je bila glede na sprejem, ki ga je bil Kotnik deležen s strani navijačev lastnega kluba, napaka. Primorec je izzval glasne žvižge in več kot očitno neodobravanje domačih pristašev. Toda zakaj?

Logično: na zadnji dan poletnega prestopnega roka se je praktično vse dogovoril za prestop v – Olimpijo! To pa je greh, ki ga v prestolnici Štajerske ne odpustijo zlahka. Toda Kotnik, ki so mu žvižgali tudi ob vsakem dotiku žoge, se ni dal. Ob menjavi je vse skupaj pospremil z nasmeškom na obrazu, ko so se mu po tekmi nekateri drli celo, da je svinja prodana, jim je dal z gesto rok jasno vedeti, da ga to prav nič ne gane in da naj kar nadaljujejo v tem slogu. Vroče, ni kaj!