ronaldo sesko lv Ekipa24.si

Srbi zaradi Slovenije že trepetajo pred evropskim...

4 21.07.2021 00:50:06

Kaj takšnega ŠE NISTE VIDELI! Namerno dosegel DVA AVTOGOLA, razlog pa OSUPNE (video)

V igro je vstopil sredi tekme in namerno kar dvakrat poslal žogo v lastno mrežo.

Junaku je ime Hashmin Musah, je branilec ekipe Inter Allies, ganskega prvoligaša. V 34. (zadnjem) krogu prvenstva te afriške države je Inter z Ashantijem izgubljal s 5:0, potem pa je v igro vstopil Musah in dosegel dva avtogola. Zakaj? Želel je na vsak način preprečiti dogovorjen izid zaradi zaslužka na stavnicah - 5:1.

"Trenerju sem obljubil, da bom pokvaril načrte o dogovorjenem razpletu tekme, naj me le pošlje v igro. Po tekmi so mi številni čestitali," je razlagal Musah, potem pa dodatno pojasnil, kaj se je pravzaprav dogajalo: "V našem hotelu sem slišal, da so se dogovorili za rezultat 5:1, s čimer bi zaslužili na stavnicah. Odločil sem se, da jim bom pokvaril načrte, saj ne odobravam stav."

Nogometaš je oba avtogola (izrazito namerno) dosegel v 78. in 82. minuti tekme, v igro pa je vstopil na začetku drugega polčasa.

Ganska nogometna zveza je odprla preiskavo, Musah pa je postal nacionalni heroj.

Inter Allies je sicer prvenstvo končal prepričljivo na zadnjem mestu in se tako seli v drugo ligo.

Značke: gana, avtogol