Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

tacen kajak Ekipa24.si

Sava zalila del tribun v Tacnu! Močno deževje ni...

1 26.04.2021 23:00:41

Correa in Immobile potopila Milan

Nogometaši Lazia so v zadnji tekmi 33. kroga italijanskega prvenstva s 3:0 premagali Milan. Za prva dva gola je poskrbel Joaquin Correa, ki je obrambo Milančanov ukanil v 2. in v 51. minuti. Ciro Immobile pa je postavil končni izid v 87. minuti.

Poraz zasedbe iz Milana bi lahko bil še hujši. Manuel Lazzari je namreč v 43. minuti zatresel milansko mrežo, a so po pregledu s tehnologijo Var gol razveljavili zaradi prepovedanega položaja.

Sodnik Daniele Orsato se je oprl na video tehnologijo tudi v primeru drugega zadetka Corree zaradi morebitnega prekrška. A je zadetek prestal preizkus.

Že pred tem so se zmage veselili tudi nogometaši Napolija, ki so z 2:0 odpravili Torino. Za Neapelj sta v razmaku dveh minut, v 11. in 13. minuti, zadela Tiemoue Bakayoko in Victor Osimhen.

Nogometaši milanskega Interja so še korak bližje naslovu italijanskega prvaka. V 33. krogu so modro-črni s Samirjem Handanovićem premagali Verono z 1:0 in imajo 11 točk prednosti pred Atalanto Josipa Iličića, ki je ugnala Bologno s 5:0.

Na tretjem mestu je po novem Napoli, ki ima dve točki manj od Iličićevega Bergama. Kar tri ekipe si delijo 66 točk. Juventus na četrtem in Milan na petem mestu. Šesti Lazio ima ob eni odigrani tekmi manj na svojem računu 61 točk.

Značke: nogomet, italija