Afera sodna stavba: kabinet Andreje Katič bo ...

Ni videti dobro! Dončića posneli, ko je korakal ...

3 26.04.2021 09:37:02

Kaj se dogaja s CRISTIANOM?! Portugalski zvezdnik takšnega PONIŽANJA ni doživel še NIKOLI!

Slaba forma Cristiana Ronalda.

Nogometaši milanskega Interja so še korak bližje naslovu italijanskega prvaka. V 33. krogu so modro-črni s Samirjem Handanovićem premagali Verono z 1:0 in imajo 11 točk prednosti pred Atalanto Josipa Iličića, ki je ugnala Bologno s 5:0. Svetlobna leta od naslova pa je oddaljen letos izjemno bledi Juventus, ki je le remiziral na gostovanju s Fiorentino (1:1). Domači so povedli v 29. minuti po enajstmetrovki Dušana Vlahovića, izenačil pa je Alvaro Morata takoj po uvodu drugega polčasa.

Še enkrat več pa je bil neprepoznaven Cristiano Ronaldo, ki že na četrti tekmi zapored ni zatresel gola, tudi sicer pa je Portugalec le bleda senca samega sebe. Veliko več časa in energije porabi za kriljenje. Tako si je v ocenjevanju slovite Gazzette dello Sport še enkrat več prislužil najslabšo oceno med vsemi nogometaši na igrišču, in sicer 5. "Cristiano je sicer gledal proti golu, a ga ni nikoli našel," so bili kritični pri Gazzetti, kjer se je Cristiano na zadnjih tekmah znašel v nemilosti.