Žakelj obrnil ploščo: zdaj ve, da je na ...

Simon Vadnjal Revija Stop

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

0 09.04.2021 07:53:03

Ste videli, kaj je naredil Ajaxov POBIRALEC ŽOG?! Igralca ROME ciljal (?!) v glavo, razlog pa ... (video)

Nenavaden incident na tekmi četrtfinala lige Europa.

V Amsterdamu je bil Ajax kaznovan za zapravljene priložnosti proti Romi. Nizozemci so imeli namreč na začetku drugega polčasa priložnost, da povedejo z 2:0, a je Dušan Tadić zapravil enajstmetrovko. Pred tem je v 39. minuti Srb podal Davyju Klaassenu za vodstvo po veliki napaki italijanske obrambe. Kazen za zapravljeno enajstmetrovko je sledila v 57. minuti, ko je Lorenzo Pellegrini izenačil, končni izid 2:1 pa je v 87. postavil Ibanez.

V izdihljajih tekme pa je prišlo tudi do manjšega incidenta, ki je hitro zakrožil na družbenih omrežjih. Gostom se kakopak ni nikamor mudilo, Riccardo Calafiori pa si je vzel kar nekaj časa za izvajanje avta. Domači pobiralec žog mu je najprej vrgel žogo, a se je nogometaš Rome vseeno napotil k tisti bolj oddaljeni. V tistem trenutku mu je pobiralec vrgel še eno žogo, tokrat precej močneje, zadel pa ga je naravnost v glavo.

Značke: ajax, roma