Omrežje velike mestne družine: To so pripadniki ...

Kate Middleton - okreva "skrita v raju!"

Nastavite budilke: jasno je, kdaj bo Dallas igral ...

1 17.02.2021 07:18:36

Med igralci BARCELONE je vrelo! Razkrito, kaj je PIQUE kričal na soigralce, to o Barci pove VSE! (video)

Gerard Pique in Antoine Griezmann sta imela med tekmo vročo debato, padale so kletvice.

Da je vzdušje pri Barceloni vse prej kot prešerno, je že nekaj časa jasno in dodatno potrditev smo dobili tudi po prvi tekmi osmini finala lige prvakov, na kateri je Barca doma klonila z 1:4.

A vroče je bilo že v prvem polčasu, ko je bila Barcelona še v igri. Med enim od napadov PSG-ja je Gerard Pique začel kričati na svoje soigralce, vse skupaj pa so posnele tudi kamere. "Moramo imeti več žogo v nogah. Je****! Je**e več posesti," je kričal na vse svoje soigralce, kar pa je očitno zmotilo Griezmanna. "Umiri se Geri, nehaj kričati," mu je odgovoril. Toda Piqueja je to še bolj razjezilo, Francozu je namenil nekaj sočnih kletvic, ta pa mu je odgovoril: "J**i se. Pi**da tvoje mame!" A Španec mu ni ostal dolžan: "Ne, ti se j**i! Pi**a tvoje mame! Že pet minut trpimo." Griezmann pa ga je še enkrat več skušal pomiriti.