Tanja Žagar hvaležna za vso podporo po novici, ...

jan oblak Ekipa24.si

Oglasil se je Jan Oblak in poslal sporočilo, ob ...

2 31.01.2021 11:00:24

Kaj mu je rekel?! Srbski strateg UNIČIL Ibrahimovića, pred penalom je vratarju zavpil, da je ... (video)

Zlatan Ibrahimović je na tekmi z Bologno zgrešil najstrožjo kazen, številni pa govorijo o potezi srbskega stratega.

V italijanskem nogometnem državnem prvenstvu še naprej vodi Milan. Rdeče-črni so v 20. krogu v gosteh premagali Bologno z 2:1. Vodilno moštvo serie A je do vodstva prišlo v 26. minuti. Takrat je enajstmetrovko sicer zastreljal Zlatan Ibrahimović, a je bil na pravem mestu Ante Rebić.

Precej pozornosti je pritegnilo dogajanje v trenutku, ko se je sloviti Šved pripravljal na strel z bele točke. Trener Bologne Siniša Mihajlović je v tistem trenutku glasno zavpil svojemu vratarju, naj ga nič ne skrbi, saj Zlatan ne zna izvajati penalov. Očitno je s temi besedami zlezel pod kožo Ibrahimoviću, ki je resnično zgrešil oziroma je bil Lukasz Skorupski na pravem mestu.

V drugem polčasu je vodstvo podvojil Franck Kessie, ki je bil za razliko od Ibrahimovića z bele točke natančen. Poraz domačih je v 81. minuti omilil Andrea Poli.