28.01.2021 14:40:49

FANTASTIČNO! Sevilla OČARALA svet z golom vseh golov, to čarovnijo enostavno MORATE VIDETI (video)

Nogometaši Seville so se s super zmago nad Valencio (3:0) uvrstili v četrtfinale kraljevega pokala.

Nizozemec Luuk de Jong z dvema in Hrvat Ivan Raktić z enim zadetkom sta zapečatila usodo Valencie, a vrhunec dvoboja je akcija za drugi zadetek, v kateri je sodelovala celotna domača enajsterica. V 33. minuti se je čarobna kombinacija začela pred domačimi vrati. Gostje so tekmeca agresivno stisnili, a nogometaši Seville so se s hitrimi podajami spretno rešili in s kombiniranjem sem ter tja prišli v nasprotni kazenski prostor, v katerem je gostujočo mrežo zatresel de Jong. Akcija je trajala skoraj minuto, igralci Seville pa so se podpisali pod 37 neprekinjenih uspešnih podaj. Vseh 11 igralcev se je vsaj enkrat dotaknilo žoge.

Mojstrovina je močno spomnila na zlate čase Barcelone pod trenerjem Pepom Guardiolo.