30.12.2020 09:38:54

BARCELONA s takšno OBRAMBO ne potrebuje sovražnikov! Noro, kaj so si spet privoščili KATALONCI! (video)

Barcelona z novim spodrsljajem.

Barcelona je turbulentno leto 2020 zaključila z novim spodrsljajem. V 16. krogu španskega prvenstva je Barca brez prvega zvezdnika, Argentinca Lionela Messija, gostila Eibar, ki je pripravil presenečenje in iztržil remi (1:1). Eibar je tako na Camp Nouu prišel do prve točke sploh, saj je pred današnjim remijem izgubil šest zaporednih tekem proti blaugrani in vsakič prejel vsaj tri zadetke ali več.

Tokrat je bila slika drugačna. Čeprav je imela Barcelona več priložnosti, jih je zapravljala kot po tekočem traku. Danec Martin Braithwaite je že v osmi minuti zapravil enajstmetrovko, ko je streljal mimo gola, njegov gol v 26. minuti so sodniki po ogledu videoposnetka razveljavili zaradi nedovoljenega položaja.  Priložnosti so imeli še Philippe Coutinho, Trincao, Pedri, Antoine Griezmann, Ousmane Dembele. Ta je sicer z izenačujočim zadetkom v 67. minuti rešil vsaj točko, potem ko je Eibar izkoristil napako mladega Ronalda Arauja in prek Kikeja Garcie v 58. minuti povedel z 1:0.

Posnetek gola si lahko ogledate od 40. sekunde naprej.