Karmična prognoza za julij: test partnerskih ...

Mesarsko klanje v SLS: kako je Petru Gregorčiču ...

Skrivni načrt za vrnitev Harryja

jan oblak Ekipa24.si

Oglasil se je Jan Oblak in poslal sporočilo, ob ...

1 21.12.2020 07:40:47

Se šalite? SODNIKI so (spet) pomagali REALU?! Poglejte ta posnetek, ki je razburil Katalonce! (video)

Nogometaši madridskega Reala so v zadnji nedeljski tekmi 14. kroga španske lige premagali Eibar s 3:1 (2:1) in se na vrhu lestvice po točkah spet izenačili z mestnim tekmecem Atleticom, oba imata po 29 točk.

Za Real sta na začetku prvega polčasa zadela Karim Benzema in Luka Modrić in zdelo se je, da bodo imeli po vodstvu z 2:0 v 13. minuti Madridčani lahko delo. A pozneje se je baskovski malček dobro upiral, Real ni izkoristil še nekaj zrelih priložnosti, upanje pa je domačim še v prvem polčasu vrnil Garcia Kike.

Podobno je bilo v drugem delu, ko je Eibar povsem vzpostavil ravnotežje, v 83. minuti pa so domači upali celo na enajstmetrovko po domnevni igri z roko Sergia Ramosa, toda sodniki v sobi za VAR je niso dosodili. Prav ta akcija je v Španiji dvignila ogromno prahu, predvsem v katalonskem delu so prepričani, da so sodniki spet pomagali Realu in sporno odločitev dosodili v njihovo korist.

Na koncu je zmago kraljevega kluba potrdil še Lucaz Vazquez v sodnikovem dodatku.

Sporno situacijo si lahko ogledate v spodnjem posnetku pri 1:00.